| bomboniqueeeeeeeeee a întrebat:

Vreau intr-o luna sa am patratele. Cate abdomene as putea face pe zi? precizez sunt fata happy

30 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Ma-ma cate contraziceri...Da o fi asa greu sa i zice-ti unu bun.
Poi faci abdomene in fiecare zi a cate 4-5 serii de cate 30-50 abdomene i-ar pauza intre serii sa fie de 30-60 sec.Dar mai poti sa urci mai incolo si la 100 abdomene pe serie dar sa nu-ti fie greu.
Si ai grija ce mananci ca e foarte important cat mai sanatos daca se poate.Nu fast-food si mancare prajita.

| rutanklan a răspuns:

Mai degraba fa un coptil cu unul care are capul patrat.

| bomboniqueeeeeeeeee explică (pentru rutanklan):

Te crezi istet a?happy

| rutanklan a răspuns (pentru bomboniqueeeeeeeeee):

Nu prea ai cum intr-un timp atat de scurt sa iti tonifici muschii abdominali in asa hal. Ar trebui sa faci zilnic cateva sute bune de repetitii. Si apoi sa mai dai si un inot si o alergare si sa dai si la sacul de box vreo 1h30.

| bomboniqueeeeeeeeee explică (pentru rutanklan):

Eu am un pic format abdomenul cand ma incordez se simt patratele happy

| rutanklan a răspuns (pentru bomboniqueeeeeeeeee):

Ok, atunci da jos stratul de grasime ce acopera muschii aia. Ca pana la urma aia vrei. Alearga, inoata, pedaleaza samd.

| bomboniqueeeeeeeeee explică (pentru rutanklan):

Nu am grasime, sunt plata. De alergat chiar de azi incep.:*

| rutanklan a răspuns (pentru bomboniqueeeeeeeeee):

Ok, ca sa fi mai eficienta, alearga pe langa cartierele de tigani. Ca sigur se vor apuca puradeii de alergat dupa/cu tine.

| bomboniqueeeeeeeeee explică (pentru rutanklan):

Esti pus tare pe glume big grin

| rutanklan a răspuns (pentru bomboniqueeeeeeeeee):

Eu incerc doar sa ajut. Vad ca abdomenul din avatar e tinta ta pe luna viitoare. Si al meu e la fel tongue.

| bomboniqueeeeeeeeee explică (pentru rutanklan):

Cam asa arata, asemanator cu cel din poza.

| rutanklan a răspuns (pentru bomboniqueeeeeeeeee):

laughing) stim amandoi ca asemenator e un termen relativ happy

| bomboniqueeeeeeeeee explică (pentru rutanklan):

Al meu e un pic mai plat ce-i drept laughing

| rutanklan a răspuns (pentru bomboniqueeeeeeeeee):

Si mai alb tongue

| bomboniqueeeeeeeeee explică (pentru rutanklan):

Ai dreptate, dar nu o sa mai fie alb curand.

| rutanklan a răspuns (pentru bomboniqueeeeeeeeee):

Al meu nu mai e alb de cand a iesit soarele. Tot m-am ars sad. Ai grija. Lotiune x, y, z... sa ai cu tine

| Shukacu a răspuns (pentru rutanklan):

Ba da e asa greu sa-i dai un raspuns corect?straight face

| bomboniqueeeeeeeeee explică (pentru rutanklan):

O sa am, merci pentru grija :*

| RaduDanut a răspuns (pentru bomboniqueeeeeeeeee):

Daca esti plata inseamna ca muschii abdominali nu sunt chiar asa de bine dezvoltati si de aceea nu se vad patratele.Nu poti avea patratele chiar asa de repede dar vor da rezultate exercitiile daca le faci corect.Nu supraincarca muschii pentru ca nu se vor mai dezvolta.O data la doua zile faci abdomene corect si dupa aceea faci o pauza de o zi.Atentie cu alimentatia pentru ca nu vei face nimic daca nu ai o alimentatie corecta. Sper ca te-am ajutat happy.

| gojira a răspuns:

****te-ar tiganii in cur sa te **** cu abdomenul tau. ce-ti trebuie abdomen daca o iei la ****?

| Shatteredx a răspuns (pentru gojira):

AHAHAHA, cel mai original raspuns.
Dupa 20 de raspunsuri serioase, vine si adevarul. Mor frate! rolling on the floor

| DoneDon a răspuns (pentru gojira):

Uite si taranul

| erabianleonard a răspuns:

Salut. Ma numesc leonard. ti-as recomanda pentru un abdomen mai frumusel sa faci ce iti zic eu: Pedalezi mult la bicicleta, Alergi de 2 ori pe zi Dimineata, dupa ameaza maxim 1 ora. Dupa fiecare 30 minute iei o gura de pauza Mananci un mar, Bei o gura de apa dupa te apuci din nou. Ai ajuns acasa, Nuuu mananci ca disperata carne etc... 2 mere... 1 portocala! Atat. Abdomene maxim 20-30 pe zi. Luni/marti/miercuri/joi/vineri/sambata. Ca sa te poti mentine faci ceea ce ti-am zis eu. Sper ca ti-am fost de folos!

| AdyP20 a răspuns:

Nu o sa faci in veci intr-o luna patratele. In primul rand pentru ca e foarte greu, nu trebuie sa ai grasimea corporala mai mult de 14%, iar in al doilea rand pentru ca esti fata si ptratelele la voi is o raritate.

| oJACKo a răspuns:

Adevarat la o fata e o raritate da daca chiar vrei poti face 500 sau chiar 1000 eu asa fac in fiecare seara si dupa 2 luni se vad rezultatele;-)

| bleakangel a răspuns:

Poi incepe de la 20 pe zi, si in fiecare zi cu 5 mai mult! De 2 ori pe zi!

| ANONIMUSSSS007 a răspuns:

Eu fac 1500 abdomene dimineata, 1500 la pranz si seara, ma relaxez: 1000. Dar sunt la inceput. O sa ajung la 5000 dimineata 5000 la pranz si 4500 seara. Incearca asa si dupa o saptamana o sa se vada rezultate

| Golanutzu_Bogdanutzu_1992 a răspuns:

Vreau safacpatrateleitr-o luna cite abdomee trebuie sa fac pe zi