| aspir69 a întrebat:

Vreau sa dau mai repede burtica jos, si am auzit de : " Ripped Max". Ce pareri aveti despre el, ma intereseaza mai mult sa-mi raspunda ce-i care l-au folosit sau care il folosesc. Funda+vot.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sweetjolly a răspuns:

Eu nu am auzit de asta, dar iti recomand altceva. Cauta pe net dieta DUKAN. O tin si eu, si in 3 saptamani am dat jos cam 8kg. In plus, mananci cam cat de mult vrei. Are doar cateva reguli nu foarte complicate. Incearca :*

| aspir69 explică (pentru sweetjolly):

Poti sa detaliezi cum o tii tu. Eu am cautat pe internet si nu am gasit nimic concret, doar alimentele permise. Nu am gasit luni mananci aia, aia si aia. marti... si tot asa. Multumesc!

2 răspunsuri:
| DieselX a răspuns:

Sall eu am luat asa ceva si stai linistit nu patesti nimic doar sa nu iei prea mult ca le dai la toaleta si aceste proteine nu te ajuta sa slabesti ba din potriva ca acelea sunt pentru sala cum fac eu ca proteinele pune masa musculara pe tine si trebuie sa faci exerciti toate grupele musculare si sa iei doar daca mergi la sala nu daca faci acasa pentru ca nu ii bine sper ca te-am ajutat funda?big grinwinking