| iSimo a întrebat:

vreau sa-mi iau iphone 5 dar am auzit ca are mici inconveniente precum bateria care se descarca foarte repede, voi ce parere aveti? astept pareri >:

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice smartphone are probleme cu bateria, niciunul nu te tine mai mult de 2 zile la utilzare normal, daca nu ai ce face cu 3500 ron i ati iphone

3 răspunsuri:
| iSimo explică:

..stii tu laughing sunt la moda iphone-urile, in plus 6 apare mai "incolo"

| iSimo explică:

laughing laughing) te-ai prins, este cu suparare daca te intreb cati ani ai domnu'?laughing

| iSimo explică:

laughing ok nenea' happy