| Tanyush a întrebat:

Vreau sa devin patinatoare asta e visul meu dar parintii spun cai prea tirziu sa invat si ar trebui sa fiu elastica eu am 12 ani cine ma ajuta sa ii conving pe parinti cit nu e tirziu... funda pliz

Răspuns Câştigător
| dyonline88 a răspuns:

Doar tu poti sa ii convingi. spune-le sa te lase cateva luni. urmatorul pas este sa iti dai silinta si sa auda parintii tai din gura profului/ei ca esti talentata si merita sa continui.deci numai tu prin munca multa poti sa ii convingi ca se inseala in privinta asta.bafta!

2 răspunsuri:
| Luissa123 a răspuns:

Dovedeste-le cat de elastica esti si incearca sa-i convingi ca iti doresti cu adevarat acest lucru si ca daca vei mai astepta poate va fi prea tarziu.bafta!

| Alexandrumar1 a răspuns:

E cam tarziu dar daca vrei poti cu multa ambitie, incepe sa mergi la gimnastica si la patinoar si invata sa patinezi sa faci sarituri de alea cu rotatii ar trebui sa invei ft rapid sa faci saritura cu rotatii dubla apoi cea mai tare ea tripla. Zile parintilor ca ai dreptul si meriti sa ai o incercare.