| SSaleu20 a întrebat:

Vreau sa fac tractiuni acasa, dar am o problema nu am unde sa pun o bara. Am deja o gaura in tavan cu un carlig pentru sacul de box dar nu am gasit nicio solutie pentru a putea face tractiuni acolo... cu o sfoara sau ceva. Ma puteti ajuta cu o idee? Nu pot sa mai dau alte gaurihappy pot sa ma folosesc doar de cea pe care o am deja pentru sac

1 răspuns:
| Chitaristul26 a răspuns:

Eventual daca ai o coada de matura mai solida si niste scaune, fa tractiuni australiene, adica stai orizontal cu calcaiele pe pamant si tragi doar in sus. Arata ca un fel de flotari invers.
Daca nu, cumpara o bara de tractiuni care sa o pui in usa, sunt destul de ieftine