| SSaleu20 a întrebat:

Salut, am un cârlig in tavan(un inel mai bine zis cu gaura cam cat sa bagi un deget (știu cum sunalaughing) idea e că acolo îmi pun sacul de box și aș vrea să fac și tracțiuni, dar nu pot sa mai dau inca o gaura și trebuie să improvizez sau să găsesc ceva și să agăț in locul sacului, ceva idei cum as putea sa fac /sa pun?

1 răspuns:
| Marjanovic_Alexandru_1998 a răspuns:

Frate, niciun tavan sau diblu nu suporta o greutate atat de mare, gandeste-te la ceva de bagat in podea. O barā cum sunt alea de sport de la scoala. In tavan, in niciun caz.