| Bloo2 a întrebat:

Stie cineca de unde as putea sa fac rost de o bara pentru tractiuni? de unde o pot cumpara. poate si preturi. vreau ceva rezistent. vreau sa o montez in camera. si-a mai montat cineva o bara pentru tractiuni acasa?

Răspuns Câştigător
| DeeVee a răspuns:

Da...eu mi-am pus... daca esti din bucuresti... du-te la unirii center la ultimul etaj (aripa calarasi)...si gasesti acolo orice articol sportiv...big grin...happy...pretul nu-l stiu exact...thinking depinde de care iti iei...big grin

3 răspunsuri:
| death a răspuns:

Eu, unul, am o ţeavă zdravănă de gaze care îmi traversează holul şi o folosesc pe aia. Uită-te atent, poate ai şi tu ceva de genul ăsta şi nu mai ai nevoie să dai banii. Be creativehappy

| dy a răspuns:

Gasesti aici. O vinde insa cu 500 Ron.http://www.cristianmargarit.ro/......ri-abdomen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/catalog/31651061/confirmastandard

si eu vreau sa-mi montez una in casa si am gasit-o pe asta.inca n-am cumparat-o sa ca nu pot sa-ti zic mai multe