| andreiciolac a întrebat:

Vreau sa iau proteine, m-am informat si o sa-mi cumpar Gfx8... astept pareri, si daca se poate un program cu antrenament

Răspuns Câştigător
| PredatoR a răspuns:

Produsele de la Redis sunt cele mai proaste, nu recomand nimanui.
Incearca Produsele de la ProNutrition, Dymatize, TwinLab.
GFX-ul este un gainer foarte bun echilibrat proteine-carbo + ceva creatina.
Program:
Luni:Spate
Martitongueiept
Miercuri: Pauza
Joi: Umeri + Trapez
Vineri: Biceps+Triceps
Sambatatongueicioare+Abdomen
Fa intre 12-16 serii pe grupele mari si 9-12 pe grupele mici.
O funda?

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Incearca si produsele de aici
http://www.redis.ro/
batoanele sunt bune

| LetsHaveFun a răspuns:

De cat timp faci sala? mai intai zi programul tau, si dupa aia discutam.intrebare fara destule detalii e useless.
Poti 4 zile de atrenament pe saptamana cu 3 cupe per zi de antrenament.acum depinde, poti si cu 5 cupe pe zi, dar la inceput ajung 3.

| andreiciolac explică (pentru LetsHaveFun):

Sala nu fac dar lucru acasa, si am si aparate