| rlpmbg a întrebat:

Vreau sa imi pun pe roata din fata ax cu sistem quick release. Se schimba numai axul sau se schimba si altceva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Eu la a mea am un ax foarte subțire, deci depinde de ax în primul rand, el este cel care are sistemul de quick release, iar dacă nu găseți ceva care sa se potrivească, trebuie să schimbi și butucul. Îți recomand să iei piese de pe www.aer-liber.ro este un site bun, de încredere, livrari rapide și seriozitate, de prețuri nu mai zic :)