| Gamerita a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un sport....mentionez ca sunt fata foarte inalta - 1, 83m - si as vrea un sport..inafara de handball si basket..sau ma rog o alta activitate. ceva ce pot sa practic. funda + vot P.S. :gen skate, bike, nu stiu

12 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Ciclismul, înotul, volley... Numai bine!

| introduaicinumele a răspuns:

Apuca-te de sala xD (looooool) suna aiurea dar o sa impresionezi pe acolo laughing))))

| Gamerita explică (pentru introduaicinumele):

Adica? ce vrei sa spui " dar o sa impresionezi pe acolo "? raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de box? smug

| Bull4ever a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing bine ca nu zici sa se duca la mma, kickbox laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bull4ever):

Ce ti-ar mai place tie sa intri in ring cu ea laughing

| Gamerita explică (pentru anonim_4396):

Hahalaughing

| Piratul10 a răspuns:

Deci po-ți sa te apuci de înot, ciclism, volei...

| Anca2999 a răspuns:

Alergare ^^ Tae Bo big grin

| DeeaVonP a răspuns:

Buna!
Inotul este un sport foarte practicat si placut, poti incerca si Volley, datul cu rolele sau si dansurile happy

Funda? puppy dog eyes

| elyn a răspuns:

Buna! as alege inotul, te ajuta sa ai un corp frumos, succes!

| GabriielOffice a răspuns:

Atletism mi se pare o optiune buna.