| Gamerita a întrebat:

Sunt fata si as vrea sa ma apuc de skateboarding..doar ca am un complex:inaltimea...sunt foarte foarte foarte inalta ( 1, 83m ) si nu prea stiu daca ar da bine..eu, fata inalta, pe skate...voi ce ziceti? Conteaza neaparat inaltimea? Sau nu stiu as vrea sa ma apuc de ceva - dar nu basket si nici handball - de orice. idei pls puppy dog eyes. si spuneti-mi, conteaza inaltimea? o sa dau bine pe skate? funda + vot restul

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Nu contează înălţimea.
Fă ce îţi doreşti şi îţi place.
Viaţa este numai una şi merită trăită din plin.
Nu te mai gândi la cum arăţi sau ce părere vor avea ceilalţi. Aceste lucruri chiar nu contează.
Pa-pa.

| MistikLife a răspuns:

Ok,ce conteaza inaltimea?! Normal ca nu! Si daca esti inalta ce? Tie iti e de cum o sa arati pe skate? Ideea e sa faci asta daca vrei,ce conteaza cum arati?! Esti prea concentrata la ce o sa creada altii despre tine thinking Sti ce? Sa nu iti mai pese asa de mult happy Pe bune, nu are importanta inaltimea intr-un sport. Daca vrei, il practici si gata happy
nu trebuie neaparat sa te apuci de un anume sport. De ce nu mergi la alergat? sau sa te dai cu rolele sau sa mergi cu bicicleta? Sunt o gramada de facut happy
daca iti plac sporturile mai extreme, apucate de parkour big grin Si eu vreau sa fac asta. Voiam sa ma apuc de hip hop dar nu am unde face de performanta sau etc, asa ca ma limitez la cv ce pot face fara un prof big grin
Sper ca te-am ajutat big grin puppy dog eyes