| Alinutaaaalina a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un sport, sa-l practic mai serios.Am ales rugby tag, dar e adevarat ca la acest sport te dezvolti mult? Adica te faci mare, un om cu un fizic mare? Eu fiind fata... fUNDAA

3 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Da te face oarecum mai mare, dar daca e sportul pe care il iubesti atunci e okwinking trebuie doar sa-ti placa

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Mai bine te apuci de patinaj. Nu de performata, ci agrement. E un sport foarte placut.

| alex_8738 a răspuns:

Poi eu sunt si eu sportiv si da ruibi te face un om cu fizicul puternic dar esti fata eu tias recomanda sa faci fitnes ca nu mereu conteaza muschi si sa fii flexibila si apoi daca esti flexibila iti sugerez sa faci karate sau giudo.Mult succes!