| Andrei2343434343434343 a întrebat:

Vreau sa ma duc la baschet. Stiu sa joc bine, dar sunt cam timid. Cum sa scap de timiditatea asta?

Răspuns Câştigător
| Reeka a răspuns:

Infruntand-o! Ai incredere in tine si in ceea ce-ti place sa faci! Joaca baschet, fii bun in ceea ce faci si ai sa vezi ca timiditatea va disparea. happy

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Bagi multe mingi la coș, arati ca esti bun, ca poti, ca vrei. Că, practic, te interesează ceea ce faci. Ignoră pe cei din jur, să nu crezi că-s mai buni sau mai destepti decat tine. Fiecare cu calitatiile lui.

| OhGodWhy a răspuns:

Daca joci bine ai si un avantaj inseamna ca te pricepi nu trebuie sa fii timid in legatura cu ceea ce iti place in plus Nu stiu dc sa fii timid in legatura cu baschetu dc sa fii timid explica mai clar si tine capul sus nu te lasa
!