| andreea16a a întrebat:

Vreau sa merg cu o prietena la o sala si nu stim ce abonament sa alegem.
Preturile ar fi urmatoarele:

Fitness:
1 sedinta (max 2 ore) - 15 lei
Abonamente lunare:
8 sedinte - 80 lei
12 sedinte - 95 lei
Fitness nelimitat - 125 lei + 15 min. pista alergare / sedinta fitness (1 sedinta/zi)

Aerobic:
1 sedinta - 50 min - 15 lei
Abonamente lunare:
8 sedinte - 80 lei
12 sedinte - 95 lei
Aerobic nelimitat (1 sedinta/zi) - 120 lei
Studenti si elevi: aerobic nelimitat - 100 lei
+ 5 lei / sedinta Kangoo

Noi nu intelegem cum adica Fitness nelimitat - 125 lei, cum adica nelimitat? raised eyebrows Si ce este Kangoo? raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| stpcr27 a răspuns:

Fitness nelimitat adica mergi de cate ori vrei pe saptamana, la asta se refera, iar Kangoo este o noua ramura a aerobicului si consta in efectuarea unor exercitii avand in picioare "incaltari " speciale. cred ca ai intelege mai bine daca ai cauta pe youtube kangoo jumps. eu ti-as recomanda sa alegi aerobicul pentru ca da mai multe rezultate si este mult mai distractiv (daca vrei) si in plus aveti posibilitatea de a lucra kangoo si pe deasupra mai aveti si reducere!
happy

2 răspunsuri:
| Speechless a răspuns:

Pentru o fata, as alege aerobic, pentru a slabi ai nevoie de o alimentatie sanatoasa, renunta la orice dieta, pentru mai multe detalii, putem vorbi pe mess: alchemistu_viitorului

| Maruta_Adrian_1994 a răspuns:

Probabil fitness nelimitat este accesul la toată sala când vrei tu? habar nu am. Cat despre Kangoo, îs niște chestii pe care sari ca un arc și dai din mani și din picioare. cam inutil cel puțin pentru mine. ( poti sa cauti pe youtube sa vezi Kangoo Jumps).