| HippocrateS a întrebat:

Vreau sa-mi fac bilet virtual la StanleyBet astazi si maine sa ma duc cu codul la agentie sa mi-l puna.

Intrebarea e : Se poate sa-mi pun azi si saptamana care vine sa mai fie valabil codul biletului virtual?

Si inca ceva: La StanleyBet iti i-a impozit 25% la castigurile de peste 600 lei precum la CasaPariurilor?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Daca faci un bilet virtual acela va fi valabil doar in ziua respectiva.La respectiva casa de pariuri nu se impoziteaza castigurile de peste 600 de lei.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum e la Stanley dar la Sky Bets daca rezervi un bilet e valabil doar in saptamana inc are l-ai rezervat, iar la Public Bet, daca nu ma insel, doar in ziua in care l-ai rezervat.
Cat despre castiguri, eu stiu ca la toate casele de pariuri, biletele castigatoare mai mari de 600 de lei se impoziteaza.

| flflorin a răspuns:

Ie valabil codul biletu.si nu ia impozit 25% si doar 5%. sper ca ti-am fost de ajutor funda