| Andrei199114 a întrebat:

Vreau sa scap de burta si sa slabesc, ce antrenamente ar trebui sa fac si ce ar trebui sa mananc?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

1. antrenamente cardio

2. sa mananci proteine si fibre, mai putini carbohidrati ( inclusiv mai putine fructe, fructele au carbohidrati simpli ) si grasimi.

5 răspunsuri:
| Adminul000 a răspuns:

Pai de mancat trebuie sa mananci doar fructe si leguma si sa sa alergi de dimineata cam 1-2 ore 1-2 saptamani esti gatawinking
Funda daca vrei.

| Andrei199114 explică (pentru Adminul000):

Daca alerg la sala pe banda cam 45 minute - 1 ora si fac abdomene e bine?

| BoOoMbOnik a răspuns (pentru Andrei199114):

Da, e perfect.

| Adminul000 a răspuns (pentru Andrei199114):

Da, cum sa nu este mai bine

| Cosmin86 a răspuns (pentru Adminul000):

Serios? trebuie doar fructe si legume?

esti doar un COPIL MIC care isi da si el cu parerea, nu?