| Patricia0007 a întrebat:

Vreau să slăbesc din burtă şi picioare. Ce exerciţii trebuie să fac? Vreau să slăbesc aproximativ 7 kg.

Răspuns Câştigător
| TimSem a răspuns:

Pentru asta trebuie să alergi. Cât poți! Să crești timpul de alergare (implicit distanța) încet-încet. Asta e primul lucru. Apoi, abdomene. Fă de fiecare până simți că „arde".
Pentru picioare, pe lângă alergat, genuflexiuni și alte exerciții „distractive" (vezi pe net programe). Vezi aplicația „7 minutes" (7 minute de antrenament) -- poate îți e de ajutor.
Orice ai face, nu mai mânca (sau foarte puțin) după ora 18.00 (eu am dat jos de pe burtă într-o lună făcând doar asta!).

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Poti sa slabesti din burta doar daca stai in picioare! Grea limba romana?