| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să ştiu cum se face un pariu sportiv,ce este cota,dacă câştig pariul cum iau banii, şi altele despre pariuri sportive!

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Intreaba-ti un prieten mai bine. Mergi cu el in agentie si roaga-l sa-ti explice. Pariurile nu se invata pe TPU. E mult prea dificil de inteles, mai ales pentru cineva care nu are nici macar cunostinte minime.

| untu a răspuns:

Daca nu ai cunostinte de pariere, iti sugerez sa nu joci si sa nu pariezi pe nimic! Nu mai toca banii si asa vei castiga mult mai mult!