| Richard11 a întrebat:

Vreau un shake weight care functioneaza sigur fara sa-l scuturi, imi puteti spune unde pot cumpara unul de genu sau macar exista asa ceva?

4 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Si-asa e putin eficient (o spun specialistii), imagineaza-ti daca ar face toata treaba singur. Ca asta e toata smecheria, sa activezi tu oscilatia falusului.

| Simpatic a răspuns (pentru FreddieM):

Esti sigur ca asa se numeste? falus? laughing eu stiu ca lui freddie mercury ii placea falusul dar nu stiu daca folosea shake weight

| FreddieM a răspuns (pentru Simpatic):

laughing))Poate i-ar fi placut dar nu era inventat pe vremea aia, laughing))

| Simpatic a răspuns (pentru FreddieM):

laughing