| RudeBoy_Denis_1911 a întrebat:

Whey Line Creatine Pro Mass se administreaza si in zilele cu pauza? Daca da, cand?

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Da, in zilele cu antrenament imediat dupa, in zilele cu pauza oricand vrei tu. De preferat intre 2 mese mai indepartate. Sa zicem ca mananci de pranz la ora 3 si de seara la ora 9 atunci iei produsul la ora 6... ca sa acoperi orele alea in care nu mananci nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici,
http://www.proliferomania.ro/....../index.php
Te pup!

| cristi1505 a răspuns:

Normal ca se administreaza si in zilele de pauza.Atunci cresti cel mai bine!