| RudeBoy_Denis_1911 a întrebat:

Are ceva daca iau proteinele sub forma de pudra cu mai multa apa decat este prescris? Mai exact ma refer la Whey Line Creatine Pro Mass, scrie ca trebuie 2 cupe(70g) in 300 ml apa. Daca pun mai multa apa asi pierde din valorile nutritive?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

E ok.

Si vezi ca produsul ala nu e "proteine", ci e un weight gainer bazat pe CARBOHIDRATI, nu pe proteine

3 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Nu mai depasi cantitatea de lichid.Nu are nimic daca depasesti dar pune cat scrie acolo.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Nu va pierde nimic, dar nu va fi deloc gustos si va fi ceva salciu... iar daca pui mai putina apa va fi mai gros si nu-l vei putea bea.

| Decebalul a răspuns:

Depinde. Daca pui mult mai multa apa e posibil sa mai piarda din alori dar daca depasesti cu putin ( 20-25 ml) nu prea cred ca isi va pierde ceva! happy