| JoMan a întrebat:

Yuri Boyka chiar exista in realitate? mi-a spus un prieten ca este un luptator din mma si are o lupta pe 23.12. 2012 cu nr1 mondial la k1(Badr Hari ). este adevarat? Un alt prieten zice ca nu exista si ca singurul Yuri Boyka este actorul scott adkins care il joaca in filmele undisputed.

Răspuns Câştigător
| DuzzyDrey a răspuns:

Yuri Boyka nu exista este doar un personaj din film, si intr-adevar scott adkins este un luptator nu de mma de diferite stiluri de contact.

3 răspunsuri:
| jaycethehuman a răspuns:

Cum sa existe fratele meu... e doar un personaj fictiv

Răspuns utilizator avertizat
| FlorianViorelNicu a răspuns:

Exista yuri boyka