| MeScorpion a întrebat:

4/20
Astazi este J-Day
http://en.wikipedia.org/wiki/420_(cannabis_culture)
Ce parere aveti?
Pro sau contra?

6 răspunsuri:
| MeScorpion explică:

Da, are dreptate D33aDeclaraRazboiObsedatelorDeJB e o greseala in intrebare, o greseala de tipar ca sa-i spunem asa. IN FINE. Ce parere aveti despre ziua aceasta, despre semnificatia ei si despre droguri. Ati incercat? Ce? Cum a fost? PRO sau Contra?

| unu a răspuns:

Eu sunt pentru legalizarea tuturor drogurilor. Nu am incercat alt drog decat cel legal (alcoolul). Care vrea argumente sa imi spuna si le dau, dar acum n-am chef sa scriu un raspuns prea lung.

| LolNope a răspuns:

De fapt este 4/20, adica 4 aprilie,iar acolo zice sa nu fie confundat cu J-day,care se tine in prima Duminica din luna mai.

Ca si parere,fiecare are dreptul sa consume ce vrea, fiecare pe sanatatea lui.

Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

J-Day
Is on first Saturday of May
Azi e 4/20/2011, am eu calendar stricat? s-a modificat si asta cat am dormit si eu vreo doua ore?
Ce credeai ca nu m-am trezit dintr-o cafea, @ema oare s-a trezit? hai Ema ca am facut cafeabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e indiferent.

| GooFyPeNET a răspuns:

Se aproprie fourtwenty, pe www.sensimilla.ro sigur vor fi reduceri