| SuperSaiyan4 a întrebat:

A fost adevarat aia cu Gripa porcina? Imi puteti da niste explicatii despre ce era vorba, ca acum nu mai se imbolnaveste nimeni.

5 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

Nu, nu a fost adevărată ci doar o conspirației...a porcilor. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce numai pasarile si porcii fac gripa.Vacile vad ca au si probleme psihice, ca boala vacii nebune.Ma gandesc ca intai trebuie sa fie nebuna, apoi capata o boala.
O fi adevarata, mai ales ca eu stau tot timpul cu papagalii din colivie tripati pe fervex, din cauza gripei aviare.Au inceput sa bolboroseasca de cateva zile, texte din prospectele medicamentelor.
AH1N1 are origini straine si de aceea nu s-au imbolnavit prea multi.Stii...e ca si cum te-ai duce in Amsterdam si nu ai lua nicio boala rusinoasa, pentru ca n-ai stiut sa convingi o prostituata prin limbajul semnelor.

| SageKid a răspuns:

Nu cred ca a fost nimic, doar o modalitate de a creste importurile.

| invicta a răspuns:

Aia manipulare adevarata.
Stateau prostii la coada sa se vaccineze.
Aveau prin Franta pe stoc niste doze de vaccin expirat si nu se indurau sa-l arunce.

| rameshwaram a răspuns:

A vrut sa para adevarat, interese economice,normal ca nu a fost nimic adevarat e oarecum logic,au aparut ei,, oamenii mincinosi in costume gri,, cu tampenia asta doar ca sa bage frica in taranul romaan muncitor si nu cu prea multa scoala, a fost un joc, manipulare curata, desigu asta e parerea mea are la baza diverse informatii insa nu imi amitesc acum sa iti d.au o trimitere exacta la explicati mai exacte, insa sper sa fi prins ideea