| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si nu stiu de ce dama am mai mult de vreo 2 luni ma simt nu prea bine parca adica nu am dispozitie, imi este lene sa intreb si sa raspund mai pe scurt nu vreau nimic! ce inseaman asta nu stie nimeni?!

12 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Esti ciudat.Iesi si tu cu prietenii cu colegii, bucura-te de tineretea ta.

| sabin89 a răspuns:

Cauta-ti o prietena, strange-o in brate, sarut-o si vei incepe sa vezi lumea cu alti ochi.

| Handrei a răspuns:

Astenia de primavara...toti trecem prin asta

| MaliciousDeath a răspuns:

Și eu sunt la fel de câteva luni bune.Am...o silă de viaţă.Nu vreau nimic de la ea, şi mi-au reproşat mulţi asta.Cică trebuie să mă schimb. Poate-i doar adolescenţa...Sau poate-o dăm în borderline.

| reihiuke a răspuns:

S-ar putea sa ai larve astrale. Bei, fumezi sau faci alte prostioare cu manuta?happy In general cand te simti obosit si nu ai vlaga. fara sa faci efort si ai dormi intr-una, ori ai depresie, ori ce am zis mai sus happy Larvele astrale sunt niste chestii ca niste lipitori care se prind de aura (sau corpul eteric) si te suge de energie big grin

| REDded a răspuns (pentru reihiuke):

Larvele astrale sunt niste chestii ca niste lipitori care se prind de aura (sau corpul eteric) si te suge de energie (((poti mai pe lung sani spui ca nu prea am intelels fraza asta!)

| reihiuke a răspuns (pentru REDded):

Nu pot. trebuie sa-ti explic o intreaga baza din ezoterism despre corpuri energetice si etc. Lasa-mi un mesaj pe privat cu ceva sa te contactez daca vrei. In + ar putea fi mai multe cauze.

| REDded a răspuns (pentru reihiuke):

1-2 luni

| Hombre a răspuns (pentru reihiuke):

Sa moara măta si daca are viermisori intestinali? De unde P*** calului scoateti că*caturile astea mă.

| reihiuke a răspuns:

De cat timp te simti asa?

| reihiuke a răspuns:

E clar big grin da-mi add pe reihiuke sa vorbim daca vrei big grin

| reihiuke a răspuns:

Acum vezi de ce iti cer ID?laughing