| Superior a întrebat:

Am avea o sansa impotriva extraterestriilor? Am aflat ca exista,exista! M-am convis,si nu par pasnici deloc! Mai ales dupa ce le-am facut noi, oameni...

38 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Alex iar visezi

| T0T a răspuns:

S-a dus la naiba categoria asta. Cine te-a convins? Ce le-am făcut?

| drutzix a răspuns (pentru T0T):

Implici ca a fost vreodata 'nedusa naiba" categoria asta? laughing

| Superior explică (pentru T0T):

Telepatie? Lumini pe cer pe care apropiatii zic ca sunt stele?

| T0T a răspuns (pentru drutzix):

Nu cred că era așa rău. Sau era doar o impresie? Nici eu nu îmi mai dau seama.

| T0T a răspuns (pentru Superior):

Am înțeles, pare foarte relevant.

| drutzix a răspuns (pentru T0T):

Nostalgia e de vina.
Iti amintesti doar intrebarilea alea bune (1 la 1, 000, 000)

| Mayhem666 a răspuns:

Stiu ca exista. In universul asta aproape infinit care inca se extinde, si are sute de milarde de galaxii, cu sute de miliarde de stele, fiecare stea cu un anumit numar de planete, era si imposibil sa nu existe cel putin una care sa sustina viata. Exista milioane, daca nu cumva miliarde de civilizatii avansate, mult mai avansate decat civilizatia noastra. Daca sunt pasnici sau nu, nu pot spune, ca nu stiu, dar stiu sigur ca din milioanele de civilizatii, nu poate sa nu existe macar una pasnica sau una ostila, desi ma indoiesc, ca ar exista civilizatii ostile. Ce anume le-am facut noi oamenii? Explica-mi si mie te rog, ca sunt in urma cu stirile intergalactice.

| SG1995 a răspuns:

Prietene ce-ai fumat?

| Clorox a răspuns:

Nu, nu am avea!

| octav005 a răspuns:

Nu avem nici o sansa. noi nu avem putere nici intre oameni.

Răspuns utilizator avertizat
| drutzix a răspuns:

Da ce le-am facut shefu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cu tine niciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aflat că există din propaganda americană probabil. Sunt sigur că ce ai aflat tu sunt numai prostii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Impotriva lor"?
Se zvoneste ca am putea fi atacati, invadati de extraterestri? De ce ne-am opune oranduirii? Ce trebuie sa se intample, se va intampla!

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

De ce nu ar fi pasnici? Doctorul nu te place. "A fost facut un film de groaza intitulat Aliens. Ce insulta! Nu toti vor sa va invadeze!"

| 393Dan a răspuns:

Depinde, daca au nave spatiale care pot ajunge pana la planeta noastra, probabil au si arme destul de evoluate ca sa ne nimiceasca pe toti, daca ar vrea.

Răspuns utilizator avertizat
| Kogaion a răspuns:

Daca nu sunt pasnici, crezi ca mai existam noi acum? Sau nu stiam de ei?

| Superior explică (pentru Kogaion):

Cel mai probabil noi detinem rachetele nucleare, si de aia nu vor sa vina. Dar problema nu e ca le e frica de rachete, ci sa ne distrugem planeta ca prostii cu ele cand incercam sa-i lovim pe ei, si ei ce mai mananca din pamantul asta?

| drutzix a răspuns (pentru Superior):

Civilizatie extraterestra calatoreste sute de ani lumina consumand astfel cantitati uriase de energie pentru ca nu au ce manca laughing)
Esti plin de logica azi.

| Kogaion a răspuns (pentru Superior):

Vorbesti prostiilaughing)

| T0T a răspuns (pentru drutzix):

Foameaa.

| Mayhem666 a răspuns (pentru drutzix):

Sa stii ca pot folosi gauri de vierme ca sa calatoreasca pana aici, asa ar mai scurta din timp si din energie. E mai usor pe scurtatura decat pe drumul cel lung.

| drutzix a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu a dovedit nimeni existenta asa ziselor 'gauri de vierme' deocamdata ele is science fantasy.
Iar pentru a crea o curbare a spatiului in asa hal ca sa creezi ceva asemanator unei gauri de vierme iti trebuie cantitati uriase de energie deci ajungi tot la punctul 1.

| Mayhem666 a răspuns (pentru drutzix):

Aici iti dau dreptate.

| Skippy223 a răspuns:

Toata lumea asuma ca extraterestrii sunt automat mai avansati decat oamenii. Prea multe filme SF.
Iar daca ei sunt capabil de calatorie intergalactica, nu crezi ca ar avea ceva mai "puternic" decat o arma nucleara? Sau poate sunt mai inteligenti decat noi, si au investit in explorare, decat in arme.
Dar tu esti convins, sunt sigur ca nimic nu te va face sa iti schimbi parerea.
Donald Trump e un reptilian, apropo. Si aia sunt extraterestri.

| Ivy86 a răspuns:

Dacă exista sunt mai inteligenți decât noi! Și-au dat seama ca ne descurcam siguri sa ne distrugem rasa...ei vin doar după sa sărbătorească.

| vLooM a răspuns:

Te uiti la prea multe filme de genu, laughing) Extraterestrii vezi doar in filme si desene, in realitate aproape imposibil laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Olivers a răspuns:

Nu mai ai mult si te duci si tu la ei!

| cumdc a răspuns:

Cu siguranta daca ar exista nu am avea sanse ( dar nu avem de unde sa stim daca au navete zburatoare ca in filme sau mai stiu eu ce ) daca aravea nu am aveasanse

| ErlicEdward1900 a răspuns:

Voi toti spuneti ca extraterestrii nu exista. Eu cred ca exista! Da, am avea o sansa impotriva lor, pentru ca noi, oamenii, nu o'm avea noi echipament ultra-galactic, dar suntem foarte inteligenti!

| Sharinganul a răspuns:

Stai linistit, ei sunt de mult timp. Daca au ceva cu noi nu e nevoie sa vina personal, pur si simplu pot schimba traiectoria unui meteorit spre noi si atat. SI in legatura cu ce-ai spus tu, noi nu le-am facut nimic. rolling on the floor))))))))