| dorisdiandra a întrebat:

Am o intrebare, se poate afla parola la messenger daca ti-ai uitato? ieri mi-am schimbat parola si acum am uitato si daca dau acolo la "forgot my pasword" sau cum scrie imi trebuie niste date adica ce am scris acolo la intrebare aia si nu mai stiu. mersi mult, funda+ vot.

Răspuns Câştigător
| Bringthatbass a răspuns:

~` Heii! Am patit si eu asa ` Uite ce am facuT : Am daT acolo jos la " forgot my pasworld " si am raspuns cu ce imi aduceam aminte. Exempuuu ` : incerci ce crezi uuu ` ca este : mama, tata, sora laughing) (etc.)!
~ ` Sauuu ` daca nu` merge asa, dai pe translate english-romanian si itii ` da acolo pe romana inrebaria. Sii ` apoi raspunzi cuum ` crezi uuu ` ca ai spuus `, daca crezi caa ` ai spus pe Engleza dai la translate romanian - english, scrii ` acoLo ` pe romana ce vrei sa scrii ca raspuuns ` si iti da pe engleza... Cam atat!
~ ` Dacaa ` nuuu ` merge asa cauuta pe cineva sauuu ` descarcati programul de spart parolee `! Am auzit ca mergee `
~ ` Fundita `?`

5 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

Daca prin minune iti aduci aminte raspunsurile da. o poti recupera... daca nu imi pare rau

Exista si varianta 2 :
Daca mai ai cumva un alt id d mess si au legatura intre ele (pe care probabil nu ai facut-o daca ai mai multe id-uri) il poti folosi pentru a recupera parola d la cel pierdut

DAca nu ai nici asa ceva iti sugerez sa faci alt id

Sper ca e de folos raspunsul meu :* fundita o merit?

| Angelsergiuboy a răspuns:

Cere niste date

tia pus acolo

ceva de genu

animalu preferat

sau numele mamei sau ceva de genu

daca il stii te lasa so resetezi

astept funda + vot!

| introduaicinumele a răspuns:

Fa-ti un cont nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai stii pentru ca uh leai pus la nimereala. daca nu le puneai la nimereala o gaseai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la my account si urmezi pasii