| lora_9285 a întrebat:

Am primit acum cateva zile un mesaj in reteaua Orange de la 770.
In acest mesaj este scris asa:bine ai venit in Orange student.Eu nu stiu sa fi accesat acest serviciu.Care stie? Se poate cumva sa fi facut acest lucru cineva in locul meu, poate cineva care imi cunoaste numarul de tel? Ori stiti de ce am primit acest mesaj?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Exista un program Orange student. Detalii aici:
http://www.orange.ro/program-studenti/grup-studenti-ro.html

2 răspunsuri:
| paul0013 a răspuns:

Orie e greseala ori e farsa...nu am auzit de acest serviciu si nici nu cred ca exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la 411 si apasa 0 ca sa fi transferat la un operator. Intreaba despre asta si daca este cu costuri sau nu te intereseaza, cere sa ti se anuleze optiunea. Nu putea nimeni sa acceseze 770 din alt telefon chiar daca iti cunoaste numarul. Probabil ai butonat tu, si din greseala ai accesat acest serviciu.