| anonim_4396 a întrebat:

Am sa va spun o poveste de speriat care mi se intampla. Acum 5 zile m-am bagat in pat sa dorm. Ma simteam infrigurat si ma lua un fior pe spate chiar daca erau 23 grade in camera. Am adormit si m-am trezit dintr-un coșmar pe care il visez de atunci zilnic si anume ca ma uit pe un album foto si de odata ma opresc la o pagina unde este poza unei femei blonde cu palarie pe care nu o cunosc, iau poza si incep sa plang si ma trezesc. Ce problema am si ce sa fac ca ma bantuie noapte de noapte?

Răspuns Câştigător
| ImCalledLamă a răspuns:

Visul acesta incearca sa iti spună ceva. Poate ai vazut undeva acea femeie, sau la tv, oriunde. Urmareste detaliile mici. Oricum, pentru linistea ta, e doar un vis.

8 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Te bântuie trecutul he, he, he. Cine știe ce crime ai făcut?
Serios, habar n-am ce ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce prostie.

| frostxtq a răspuns:

Infrunta-ti visul, incearca sa intervii in el cu ajutorul creierului entru ca visele de acolo provin.
Cand vezi acea poza, incearca sa o rupi sau sa intorci pagina la urmatoarea poza. E posibil, mai ales daca ai visat de multe ori la fel trebuie sa stii si sa incerci sa fii constient in vis.
Inca ceva... este imposibil sa visezi persoane pe care nu le cunosti. Creierul asimileaza toate imaginile si figurile pe care le vede. Poate ai vazut acea femeie pe strada candva si nu ti-ai dat seama, e o necunoscuta pentr tine, insa ea exista. Nu poti sa visezi ceva ce nu ai vazut niciodata.

| unprietenaproape a răspuns:

Uita te pe geam imediat ce te trezesti, nu o sa ti mai amintesti nimic

| Perseverance a răspuns:

The mind is a powerful place.

| MMAV a răspuns:

Iti opresti visul. Se poate! Eu fac asta destul de rar ca nu e cazul.dar e posibil. Daca nu piti încetează sa te mai gandesti la asta si pune sub perna ceva la care tii mult de la cineva pe care îl cunosti si care e lângă tine mereu.

| Scorpionu1337 a răspuns:

In primul rand ce este de groaza aici? ceva horror nu e... Oricum cele mai multe vise sunt din realitate sau ai vazut vreun film sau casa ta e construita intr-un loc special/cimitir eu aveam vise intense gen visam ca ma aruncam de pe ceva si ma trezeam brusc si eram speriat/ma dureau picioarele poate visul e o premunitie, ceva ce se va intampla trebuie analizat visul si gandeste-te bine incearca sa dormi cu cineva in pat sau sa nu mai dormi ceva timp sau poate va disparea bafta!

| Brandusel_Ana_Maria_1993 a răspuns:

Nu te mai gandi la el si asa il vei uita