| GulDan a întrebat:

Am si eu o intrebare exista blesteme?

Pe langa faptul ca niciodata nu am avut o relatie(asta sa zicem e ok) Dar sa stiu nici o fata sa ies afara?

Din atatea fete? sa nu cunosc niciuna sad

PSbig grinin ce mi s-a spus, sunt dragutz....in niciun caz urat

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista blesteme doar ghioane atat, poate nu arati bine la fizic este extrem de important sa recunosti asta,fetele frumoase prefera barbati frumosi sa stii asta, deci solutia e sa gasesti una ca tine,faza cu esti dragut pai ce ai vi vrut sasi spuna? tu ai spune unei urate ca e urata? dupa ce ca duci lipsa de fizic duci lipsa si de carcater find timid si inchis in casa nu va veni nici una la tine sa stii asta, eu in locul tau mas concentra pe o meserie,aspect fizic culturism, cardio, yoga, dezvoltarea personalitati, haine mai la moda

| mentholinks a răspuns:

Se mai intampla.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Exista, exista. Sunt de multe feluri - blestemul laptopului, al tabletei, al smartfonului, al necititului de o carte sau un ziar dupa cum scrii. Nu e suficient sa fii dragut, nu-i destul nici chiar frumos. Trebuie sa fii educat, sa ai un vocabular, sa dansezi, o cultura cat de cat sau sa fii baiat rau, da' rau de tot. Orice te poate face interesant intr-un cuvant. Exista fete si fete, depinde si tu de care iti doresti.

| WaterDrop a răspuns:

Blesteme exista insa nu se aplica in cazul tau.

Ce se aplica in cazul tau este timiditatea si lipsa de curaj + conceptii gresite.Ia iesi tu maine pe strada si intra in vorba cu cateva fete sa vezi ce fel scapi de blestem destul de rapid.

| Andrei_Schipor_1987 a răspuns:

Blestemele nu exista ele se prind numai daca te blesteama un parinte sau cineva foloseste magie neagra, cat despre relatie ti-as sugera sa nu te stresezi fata perfecta poate aparea oricand trebuie doar sa ai rabdare

| Călugăru_Maria_1984 a răspuns:

Cati ani ai?