| 1Voineoska1 a întrebat:

Am vazut multe intrebari de genul: "cum devin sirena?".De curiozitate,intrebbig grinaca esti sirena, te mai poti transforma definitiv la loc in om?

Răspuns Câştigător
| PickUp a răspuns:

Salut!
Nu, fiindca tu daca te-ai naste sirena te-ai putea face inapoi om? Deexemplu: pestele se naste peste si nu se schimba in omhappy
Deci nu este o intrebare fara raspuns! Sunt mii si milioane de raspunsuri pentru intrebarea asta! Dar eu zic ca asta este parerea mea... Si din filmele ce am vazut cu sirene nu te mai poti face om! Decat cand te usucilaughing
Sper ca te-am ajutat!
Bafta!
Funda plz!

19 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Poti deveni foarte simplu om normal daca esti o "sirena"... TACI!

| valentingb a răspuns:

Cine pune intrebari din astea? Oricum, potihappy Urmareste desenul animat Mica sirena. Eu l-am vazut cand aveam cam 6 ani, nu mai tin minte exact, dar era o vrajitoare care i-a dat sa bea ceva, si-a pierdut vocea dar s-a transformat in om. Nu vrea nimeni sa se faca tanc? happy

| trolololo a răspuns:

Ce prafuri ai consumat?

| traveler a răspuns:

Basme. recunosti acest cuvant?
O zi buna iti urez!

| RAY a răspuns:

Toata lumea rade de tine, daca ti-as spune ca cu toti suntem pesti ai spune ca sunt nebun si totusi suntem de ce?
pesti au evoluat in reptile iar reptilele in mamifere, nu e nici o diferenta intre pesti si restul speciilor, desi da esti sirena genetic

suntserios
| suntserios a răspuns:

Good weed man

| WhatheWow a răspuns:

?!

| robijam a răspuns:

Cine a vazut vreodata o sirena si cine stie cum ar functiona corpul lor daca ar exista straight face. Ala care a pus intrebarea este cam "defect" la cap.

| Trynda a răspuns:

Nu exista asa ceva. rolling on the floor M-ai facut sa rad. Daca esti mare smecher incearca.

| Epigonul a răspuns:

Nu știu ce ai luat, dar vreau și eu.

| Z3R0H0uR a răspuns:

Sirena e doar un mit. Nu se stie daca exista.

| Alecsandra95 a răspuns:

laughing)
Da, bineinteles. laughing) Depinde doar de vointa ta! rolling on the floor

| 1Voineoska1 explică:

Va rog frumos celor tuturor care ma cred nebuna sa nu mai spuna aceasta chestie pentru ca eu doar am intrebat de curiozitate ce s-ar intampla daca ai "deveni sirena". Uitati-va bine la intrebare si o sa realizati ca nu am consumat prafuri si chiar daca consumam, nu nu va dadeam la niciunul { laughing } Am intrebat doar daca ar merge sa te faci om la loc. Va rog sa nu mai faceti asa, orice ar fi trebuie sa ma car din comunitate si nu ar conta prea mult, dar vreau sa parasesc comunitatea lamurind-o mai intai. Apropo! Scuze pentru intrebarile stupide de la Inceputurul Inceputurilor, Treburile alea cu transformari in sirene. Aveam si eu 10 ani dom'le, ma uitasem prea mult la H2O! Multumesc pentru tot, pupici comunitate!

| sliferTM a răspuns:

WTF?
Ce intrebare stupida?
Cati ani ai de crezi in sirene?
Poate noaptea in somn te transformi in sinrena si te faci om cand te trezestilaughing

| dalii389 a răspuns:

Depinde. Daca te-ai nascut sirena nu mai poti. Daca ai devenit sirena da.

| AnDrEy_8110 a răspuns:

Asta e genul de intrebare fara raspuns...

| Nadejde_Alex_1994 a răspuns:

Nu exista sirene...

| PurpleBubble a răspuns:

Wtf!? laughing)

| georgianaroberta a răspuns:

Sigur te duci in mijlocul oceanului si sari cu capul inainte... daca te inceci esti om cu siguranta laughing rolling on the floor)