| Ðσℓℓ a întrebat:

Am vazut pe TPU multe intrebari de genu cu sa devin sirena,vampir,varcolac etc. Acest site este creat sa se puna intrebari utile nu sa intrebati cum sa deveniti sirene, varcolac. Maine intrebati cum sa mancati sau sa mestecati. Incetati! Nu sunteti de acord cu mine?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

In situatia in care mai dai peste asemenea intrebari, le poti raporta sau ne poti trimite link-ul lor la contact@tpu.ro, iar noi le vom sterge.

Alexandra - TPU

| Ðσℓℓ explică (pentru TPU.ro):

Multumesc! M-am plictisit sa dau de intrebari de genul acesta!

| TPU.ro a răspuns (pentru Ðσℓℓ):

Noi nu ne-am plictisit sa le stergem happy

| Ðσℓℓ explică (pentru TPU.ro):

Imi dau seama cate aveti... Eu am vazut cateva dar... exista si exista :d

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Când te uiţi la Twlight sau H20 şi ai 10 ani e normal să-ţi pui întrebări.

| Ðσℓℓ explică (pentru Dariusuu):

Da dar pana la urma numai aia 5 ani (nu cred ca e un copil de 5 ani sa umble pe TPU) cred ca pot sa-si dea seama ca nu exista! Ieri am dat de 4-5 intrebari de genul asta! Nu mai puneti!