| RAY a întrebat:

As vrea sa vorbesc cu cineva care are habar de psihologia frici

as vrea sa imi induc singur o stare de frica asupra unui lucru pe care vreau sa il evit,stiu ca exista modalitati de astea
nu raspundeti aiurea, fara spam

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

E de ajuns sa te gandesti la efectele negative ale acelui lucru ca sa iti provoci teama de el.

2 răspunsuri:
| EcceHomo a răspuns:

Păi faci asta deja,Ray.
Gândeşte-te, în subconştient, ție îți este frică de gramatica limbii române şi, inconştient, o eviți.Probabil,ai început procedura cu mulți ani în urmă, o muncă istovitoare, dar ai reuşit.
Felicitări!

| RAY explică (pentru EcceHomo):

Nu imi este frica de gramatica, din contra mereu am acceptat când cineva îmi datea sfaturi