| dydyx_8055 a întrebat:

am dat azi prima evaluarea nationala, cea la romana.La subiectul 2 b, ne cerea sa descriem un tablou din natura... din greseala am pus si titlu. Credeti ca se va considera semn?

Răspuns Câştigător
| Gabiii97 a răspuns:

NUUU...este foarte bine ca ai pus si titlu ti-l va puncta...noua ne a zis profa inainte ca daca este vreo compunere sa nu uitam sa punem titlu ca ne depuncteaza. Uite raspunsurile daca te intereseaza pup

http://meditatii-la-romana.blogspot.com/

FUNDITA?

5 răspunsuri:
| Azazel_2358 a răspuns:

Omfg eu nu am pus titlulaughingHai ca au fost usoare subictele...

| Mihaela a răspuns:

Hei.
Nu se va considera semn, pentru ca era obligatoriu sa pui titlu.
Numai bine!

| iuli a răspuns:

Si eu am pus titlu si multi alti colegi. In mod normal o compunere trebuie sa aiba un titlu si de aceea nu consider ca se va lua drept semn.

| camelia1812 a răspuns:

Se considera semn daca l-ai fi subliniat...happy asa a patit un coleg si saracu' a trebuit sa refaca lucrarea in 30 min :o ...eu n-am pus titlu pentru ca am uitatlaughing acum Doamne ajuta! laughing

| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Subiectul 2 B a fost compunere, iar orice compunere are TITLU;-) deci ai scris bine si nu se va considera nici semn