| Sawarekh a întrebat:

Va salut, eu o sa ma duc la sectia de votare anul acesta, sa lucrez.

Am fost bagat intr-un partid de catre un prieten, doar ca sa pot participa, dar nu rezonez cu acest partid.

Credeti ca se poate afla cu cine votez? Prietenul asta imi spunea sa votez cu canditatii din partidul acesta, eu doresc sa votez doar cu oameni democrati, asa ca nu o sa votez cu cei din partidul din care fac parte.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se poate afla doar daca strigi in gura mare pe cine ai votat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum șanse afle ce votezi? Votul este secret și este absolut ilegal că cineva sa îți condiționeze votul

| mODIN a răspuns:

Nup, nu se poate afla.

| StimabiluI a răspuns:

Cu cine vrei să votezi?
M-ai făcut teribil de curios laughing

| BobTheCat a răspuns:

Buna! Nu, nu se poate, fiindca votul este secret.