| X00Anonima00x a întrebat:

Aseară am visat ca visam (suna ciudat ) ca eram în rochie de mireasa * sau era o rochie alba oricum * cu ceva maro peste umeri și am alergat 4 pași ca sa vorbesc cu o prietena dar aceasta nu vorbea cu mine pentru ca este suparata pe mine iar lângă ea era prietenul ei... Dar eram fericita și doar puțin trista din cauza ei dar îmi trecuse * înainte de a mă culca am văzut o poza de a unei fete care avea voal în cap pentru ca a fost la o nunta * ce înseamnă? Are legătură cu poza aia?... Am auzit pana acum 100 de variante și doar 1 negativa sper sa nu fie asa..

1 răspuns:
| Dumbi a răspuns:

Uneori, adica mai mereu, cand te gandesti la ceva in timpul zilei o sa visezi acest lucru.
Eu ma gandeam la simulare, si am visat simularea… Era frumos, copiam toti, chiar daca nu stiu cum am reusit laughing