| Darja111 a întrebat:

Eu m-am visat mireasă la nunta mea dar eu nu eram in rochie alba, ci în alta culoare dar nu țin minte sigur, dar stiu ca nu era alba. Care e semnificatia visului daca stie cineva?

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nimic, nu inseamna nimic. In general visele nu inseamna nimic.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

Si eu am visat ca locuiesc intr-o locuinta platita de prim-ministrul Mark Rutte, dar nu inseamna nimic. Dap, se facea ca locuiesc pe proprietatea lui si nevasta-sa voia sa ma dea afara. In realitate n-are nevasta.

| Violleta2022 a răspuns:

Din auzite, doar cand te visezi mireasa in rochie alba inseamna ca te imbolnavesti, dar cum rochia era de alta culoare, inseamna ca ai scapat de boala.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Semnificația depinde de tine.