| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
As avea nevoie de un sfat: ce postura de meditaie este indicata persoanelor cu probleme de insuficienta venoasa sau varice?

Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

2 răspunsuri:
| pensionar a răspuns:

Am mai raspuns la aceasta intrebare, dar vad ca nu a ajuns latine; daca e asa, te rog sa ma contactezi si vom vorbi mai pe larg despre asta, daca doresti. id mess .berei.iosif

| Didi_9407 a răspuns:

Consulta cel mai bine un medic. aici nu cred ca vei primi tocmai cele mai bune raspunsuri. cu sanatatea nu e de joaca:d