| RAY a întrebat:

Ce planuri noi mai aveti?

8 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu discut cu dubioși.

| LoveSleep a răspuns:

Incerc sa devin multi-milionar in euro. Te anunt cand reusesc.

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Cat de malefic poți fii,îmi frangi inimoara prin aceste complimente, o sa o trimit pe iubita mea, sa te falimenteze, plâng la geam îndurerat ca iubita a plecat departe și am rămas falit total, da mi și mie banii sa o recuperez, ea e dejectia mea de dimineața

| oglindasultanului a răspuns:

Sa ma sterg pe mine insami, sa nu mai fiu conectata la nimic si nimeni, sa ma mut intr-un univers paralel sa am dreptu sa fiu bine fara sa mai fiu deranjata de nimeni.

| Nirvanaaa a răspuns:

Doar sa dorm, nu mai vreau sa fac nimic altceva laughing.

| RAY explică (pentru Nirvanaaa):

Si eu as vrea sa visez,eu visez lucid si sunt constient,as vrea sa traiesc in acele vise, dar ratiunea ma saboteaza, imi spune ca nu e real, si cand visez imi spun mie ca nu e real, iti dai seama, firar ca iar decizi emotionale

| alexandru3107 a răspuns:

Ai Instagram sau discord?