| laylastory a întrebat:

in ultima vree mi se intampla tot felul de chestii ciudate; paranormale. AS vrea sa vorbesc cu cineva care are experienta in chestii de astea. Cine ma poate ajuta? Va rog lasati-va Id la comentarii.

14 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Mi se pareo prostie sa lasi un ID pentru a vb despre asa ceva. Vezi sa nu nimeresti persoane care doresc sa se bage in vb cu tine, dar nu stiu nimic despre asa ceva.

Ar fi fost bine sa ne povestesti si aici. poate unul dintre noi te putea ajuta. (unul care nu iti da explicatii dumnezeiesti)

| ioana1988 a răspuns:

Si mie mi se intampla destule chestii interesante dar m-am obisnuit.
Fereste-te de sceptici ca te limiteaza, si povesteste cat mai putin.

| RAY a răspuns:

Nu ne povestesti si noua sunt curios

| Lizzu a răspuns (pentru RAY):

Parca nu credeai in paranormal tongue

| RAY a răspuns (pentru Lizzu):

E si tu acuma, poate fac un film si fac milioane pe visele altora

| doctorandus a răspuns:

Poate fi un inceput de psihoza... consulta prin urmare un medic.

| Duucu a răspuns:

Ducu_27
te ajut cu orice(băi, fără trolli)

| ErrorFound a răspuns:

Van Helsing e in vacanta.

| Mikhtarian a răspuns:

Cel mai bine la duhovnic, sa vezi ce usurare pe tine apoi.

| Gabitzu246 a răspuns:

Gabi15_05@yahoo.com

| sabrina103 a răspuns:

Paote sa fie natura fizica sau medicala si dupa ce ceva ce tine de lumea spirituala.

| SoulFreeze1 a răspuns:

Daca imi poti spune despre ce anume este vorba poate te voi putea ajuta.Nu am experienta dar pot avea destule informatii care te pot ajuta.
PS:Nu vorbi cu cei ce fac Spiritism sau alte chestii din astea!