| anonim_4396 a întrebat:

Uhm, buna tpu....Am 14 ani si nu stiu ce sa facpuppy dog eyes. M-am indragostit de o persoana de acelasi sex ca mine si de aceeasi varsta, si oricum nu e din acelasi oras cu mine, dar o iubesc mai mult decat orice pe lumea astapuppy dog eyes Nu cred ca s'au inventat cuvinte ca sa pot exprima ceea ce simt pentru ea puppy dog eyesPentru ea traiesc, fara ea simt ca lumea mea a luat sfarsit, ea e motivul pentru care traiesc. Da poate e ciudat ca m-am indragostit de ea, dar nu eu aleg de cine ma indragostec, ci inima mea. Atunci cand nu vorbesc cu ea ma simt ciudat si stau numai cu gandul la ea, iar cand vorbesc cu ea sunt cu capul in nori si mai multe chestii, si se comporta asa de frumos cu mine, nu stiu ce sa fac. Se vede foarte bine ca tine la mine, prin felul cum vorbeste cu mine si mi-a si spus asta. Jur ca as lasa totul si m-as duce la ea, dar din pacate oricat de mult mi'as dori asta nu pot. Sta tocmai in Bucuresti si mai am si scoala, dar in ultima vreme se intampla chestii ciudate, adica gandim la fel, scrim aceleasi lucruri in acelasi timp si ne intelegem din ce in ce mai bine. Nu stiu sigur daca si ea simte acelasi lucru pentru mine, chiar daca zilele trecute, fiind pastele, a baut putin, si stiti si voi ca omul la betie zice adevarul, si o prietena a intrebat-o pe cine iubeste acum, si ea a zis ca pe mine, si am simtit o multime de fluturasi in stomac Sincer nu stiu ce sa fac, daca m-ati putea ajuta voi cu un sfat sau ceva. Va multumesc oricum, mai ales pentru ca m-ati ascultatpuppy dog eyes

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Tu nu stii pe ce lume traiesti. ai sentimentul ala ca tot ce ti se intampla e pe bune. eu zic sa mai astepti putin. putin. ai sa vezi cate poate face timpul

| Sexualitate a răspuns:

Mesajul pe care ţi-l transmite inima mi se pare destul de ambiguu... Înţeleg, de pildă, că ai nevoie de o prietenă, de o confidentă, de un model. Ar trebui să cerni un pic mesajul inimii şi să încerci să-l înţelegi cu mintea... Cât despre beţie, ea nu este neapărat generatoare de adevăruri, ci un dezinhibator.

| xXPandaXx a răspuns (pentru Sexualitate):

Mdaa nu prea am inteles ce ai vrut sa zici, dar in finelaughing chestia e ca am prieteni si foarte apropiati, dar eu de ea am nevoiepuppy dog eyes si crede-ma ca stiu ce simt pentru ea, si nu e apreciere sau faptul ca tin la ea.Pur si simplu o iubesc, e tot ce am mai scump pe lumepuppy dog eyes

| SongokuJR a răspuns:

Asta ar însemna ca sunteți bune prietenethinking Dar dacă sentimentele sunt altfel...ar fi bine sa te duci la un psihologwinking Si uneori cand te indragostesti tb sa alegi cu capul nu cu inimawinking

| Mysteriouswomen a răspuns:

Sunteti prietene foarte bune happy
Esti sigura ca ai aceste sentimente? Poate ti la ea doar ca o sora si iti e frica s-o pierzi :*
Vezi ce faciwinking pentru ca tot TU o sa dai socoteala vietii mai incolowinking

| xXPandaXx a răspuns (pentru Mysteriouswomen):

Da, sunt foarte sigura. Si da o consider si ca o sora si mi'e frica sa o pierd, dar stiu ce simt pentru ea, si asta e dragoste... Si stiu ca eu o sa trebuiasca sa dau socoteala vietii mai incolo, dar imi asum acesti risc :3