| eualteu a întrebat:

Buna seara tuturor!
Cine crede ca ma poate ajuta cu un raspuns sa raspunda, cine nu...nu.
Am cont pe blogspot si as vrea sa stiu de ce nu pot posta comentarii pentru postarea unui blogger la care sunt deja abonat.
Imi spune, cand incerc sa postez comentariul, ca "trebuie sa alegeti un profil". Va rog, daca stiti sa ma ajutati. Fundita.

2 răspunsuri:
| Dubaster a răspuns:

Utilizatorul respectiv poate seta si gestiona comentariile primite. Spre exemplu poate primii comentarii de la toti utilizatorii cu cont Google (INCLUSIV Blogspot), poate primii comentarii de la alte bloguri (wordpress etc) poate primii comentarii de la ANONIMI. Daca ai un cont Google (blogspot) si nu poti da comentarii inseamna ca postarea respectiva primeste comentarii doar de la cine vrea utilizatorul blogului (adminu). Sper ca ai inteles, daca nu astept replay. O seara faina!

| eualteu explică (pentru Dubaster):

Am inteles,dar el poate primi comentarii de la oricine, chiar si de la anonimi.
Pai, nici macar la postarile mele nu pot adauga un comentariu. Spune:"adauga un profil". Chiar am incercat prin setrai si nimic.