| DianaDiaa a întrebat:

Vreau sa-mi fac un blog si pentru ca sunt la inceput as vrea sa stiu mai multe :d. Stiu ca n-ar fi mare lucru dar totusi e bine de stiut ce si cum.
Am inteles ca blogspot e cel mai bun, dar nu inteleg ceva. Cand scriu blogspot apare blogger (trebuie cont pe google); e acelasi lucru?
P.s. Nu vreau sa ma coste nimic, nu vreau sa am vreo problema de genul sau mai stiu eu ce.

2. Voi ce bloguri interesante, amuzante stiti?

Multumeschappy

2 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Blogger e noul nume al lui blogspot

poti incerca si webnode.ro. site-urile personale sunt 100% gratuite, softul e in limba romana si ai text scris de dinainte cand creezi o pagina noua ca sa stii mai usor ce ar trebui sa scrii acolo pentru un blog fain. desigur ca poti sterge textul ala si sa scrii ce vrei tu

bafta!

| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

1.Blogger este de fapt blogspot si este 100% gratuit, te conectezi cu contul de Gmail.
2. muncaladomiciliu.org happy