| alexutza222 a întrebat:

Buna!

Sunt importante relatia tata-fiica si relatia mama-fiu?

Cum "afecteaza" (intr-o relatie, in viata personala, in relatiile cu ceilalti oameni, etc) caracterul unei/unui femei/barbat relatia pe care a avut-o cu parintele de sex opus?

Am pus intrebarea la categoria asta pentru ca vreau sa primesc niste raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| ExistaMosCraciun a răspuns:

De regula, fata repeta genul de relatie pe care l-a vazut in casa. Daca nu ii place ce a vazut in casa, cauta sa fie altfel, sufera pana ii vine rau, pentru ca neavand repere, mai mult bantuie, pana cand, tot suferind si suferind, se hotaraste ca o relatie linistita e o binecuvantare.

2 răspunsuri:
| Pomar a răspuns:

Iti inteleg argumentul de a pune intrebarea aici dar indicat ar fi ca la toate categoriile sa primesti raspunsuri serioase.
In legatura cu intrebarea iti recomand sa studiezi " Conceptul lui Oedip"

| cosmin2344 a răspuns:

Fii mai concreta, si daca te macina ceva anume intra pe id-ul meu sa vb ce te apasa, mykyy69, te astept