| PrettyDollRock a întrebat:

Buna TPU., am inchis telefonul din greseala si dupa ce l-am deschis nu mai aveam nici o poza si nici o melodie...de ce?

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Eu sunt de părere că atâta timp cât nu ai făcut un hard sau un soft reset, nu ai pierdut acele date. Poate este vorba de o eroare sau de o citire proastă. Ai cartela de memorie introdusă corect? Ai setările de vizualizare a imaginilor setate atât pe memoria internă, cât şi pe cartelă?
De asemenea, ai încercat să faci un back-up?
Dacă nu reuşeşti cu niciuna dintre metodele de mai sus, încearcă să-l duci la un service, sunt convinsă că ei vor putea rezolva problema.
Mult succes!

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Fiindca s-a setat telu sa revina la setarile din fabrica. Adica sa nu mai ai nimic. Dar daca doar cele de pe card s-au sters inseamna ca ai reformatat din greseala cardul.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca nu postezi la categoria corecta, d-aia! Esti raportata.

| St3luta a răspuns:

Incearca sa mai bagi cardul inca o data...scoate`l si baga`l la loc...se my intampla