| ğözde a întrebat:

Ajutorrrrrrr, TPU! Acum cateva minute, mi-am inchis telefonul si apoi l-am deschis, cand l-am deschis, mi-a aparut o chestie de la CARDUL SD, daca vreau sa formatez Cardul, si din greseala am dat ca vreau sa formatez. acum s-a sters tot. Intrebarea mea este : Mai pot sa recuperez datele? Daca da, cum?

Repedeeee! Fundaaaaaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| NicollNikkyKv a răspuns:

Din cate stiu eu nu se mai pot recupera.e ca la resetarea telefonului se sterge tot ce ai pe telefon ramane doar ce ai avut pe card sau pe cartela :*

| ?zde explică (pentru NicollNikkyKv):

Ook,oricum am rezolvat, tot ce aveam in telefon, bagam si in pc. am cautat mai bine, si am gasit tot in pc, multumesc! :*:*:*

| NicollNikkyKv a răspuns (pentru ?zde):

Cu mare placere :* :*

5 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Ai putea incerca cu Recuva: http://www.piriform.com/recuva/download sau cu Free File Recovery: http://www.avnmedia.com/download.html

| Blamely a răspuns:

Nu le poți recupera.

| AlexDinu2002 a răspuns:

Nu poti