| nuby a întrebat:

Cateodata imi vine pofta sa fac sex dar nu am cu cine asa ca ma asez in pat imi pun perna la pasarica si ma frec de perna.Am o senzatie exceptionala :X Dar la sfarsit imi vine sa ma frec din ce in ce mai repede si am o senzatie foarte foarte placuta::X Dar dupa senzatia placuta este o senzatie ingrozitoare si nu as mai vrea sa fac asta niciodata si totusi o fac mereu.Ce ar trebui sa fac? Sa imi stapanesc poftele de sex?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa faci sex sau sa te masturbezi, sau nu ai cine?

| Crucified a răspuns:

Pai...baga-ti o sarma in chezda. devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intrebarea nu e pusa aiurea, cea ce faci tu daca nu stii se numeste masturbare
http://ro.wikipedia.org/wiki/Masturbare
acum e treaba ta cum o faci...

sa inteleg ca te mustra constiinta apoi sau ce?

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Daca nu poti sa iti faci prieten, ia un dildo, un castravete / banana si masturbeazate, te simti vinovata fiindca creierul tau stie ca trebuie sa fie neaparat cu un partener, tu neavand partener normal sa te simti prost.

| MariaChrii a răspuns:

Sa faci un prieten

| Dianaㄨ a răspuns:

Este normal, ajungi la orgasm si dupa aceea nu mai ai acelasi "chef"
Citeste mai multe pe
http://educatiasexuala.ucoz.ro/index/articole_utile/0-11
si te vei lamuri mai bine!

O seara placuta!

| CRISS69TM a răspuns:

Sa faci dragoste cu mine.asta-i singura solutie.te pup.

| Patricia96 a răspuns:

Nu poti.e ca un drog

| shadow222 a răspuns:

Stiu si mie la felsad

| αlεxTzure a răspuns:

Facem impreuna sex in seara asta timp de 24 de ore si imi pl. si gata nu mai ai poft numai inca peste o zi si vin din nou la tine

| Nutzuu a răspuns:

De unde ești?

| Revengerr a răspuns:

Am eu o idee, care nu contine o tampenie. daca vrei luam legatura aici : cn_bodo
Si-ti explic mai exact ce anume trebuie sa faci.