| IulyAnaMaria a întrebat:

Inainte ca o fata sa adoarma se gandeste la un baiat
dar baietii se gandesc la vreo fata? Raspunsul cel mai bun primeste funda

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna. Daca baiatul are sentimente pentru fata e normal sa se gandeasca, se numeste iubire ( iubirea te face sa te gandesti doar la jumatatea ta non-stop) si de aceea se spune ca iubirea este oarba petru ca vezi in fata ta, in mintea ta, in inima ta doar aceea persoana care iti face inima sa iti bubuie.

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Normal că se gândesc. Unii se gândesc la mai multe fete alţii deloc.
Totul depinde de ce simţi, înţelegi?

Deci răspunsul este DA

| laptegros71 a răspuns:

Normal, daca baiatul are sentimente pentru fata e normal sa se gandeasca la ea.