| anonim_4396 a întrebat:

A citit cineva legenda lui Bloody Mary? http://sasu.fairtopic.com/t3963-legenda-lui-bloody-mary
credeti ca fantasmele exista? eu sincer mereu am crezut ca exista si lucruri paranormale,pentru ca am simtit pe propria-mi piele :))
sau, credeti ca ipoteza lui Einstein ar fi adevarata? pe mine ma pune putin pe ganduri :)) :D http://www.gandul.info/......ta-8964986

Răspuns Câştigător
| Innnaa a răspuns:

Eu una nu cred in fantome sau alte lucruri...Bine pot sa spun ca si mie imi este frica daca m-am uitat la un film horror sa mai dorm singura sau ceva dar nu cred ca (bine nu am curaj) sa spun de 3 ori Bloody Mary la 00:00 o sa vina.Si de ce ar bantui ea toti oamenii pana la urma nici macar mama nu era nascuta cand a murit ea... In plus daca e asa de ce nu ne-a bantuit vreo fantoma pana acum? Eu una nu cred in fantome pantru ca pana la urma fantomele care fac rau sunt diavolul si eu cred in Dumnezeu.

| AndRa7 a răspuns (pentru Innnaa):

Nici eu nu as avea curaj big grin si dk n-am vazut-o pana acum inseamna ca e doar e legenda big grin (sper laughing )

3 răspunsuri:
| Innnaa a răspuns:

Da eu si mai multi colegi si ai putea face si tu asta ne-am hotarat daca ne duce dinriginta noastra intr-o excursie de 2 zile sa facem acest ritual....Acum doar sa vedem daca este de acord doamna.

P.S. Mersi pentru funda!

| xChampiionOrLooser a răspuns:

Eu am incercat chestia cu Bloody Mary, Si nu mi-a aparut delocstraight face
Recunosc, ca poate cred, dar putin, in fantomestraight face
Dar..nu fac nimic, daca le la-si in pacewinking