| Elena_9796 a întrebat:

Voi credeti in fenomene paranormale?
vi s a intamplat ceva "straniu"?
mie nu.si nu vreau. dar imi place sa citesc povestile altora cu toate ca dupa fac pe mine de frica:-ss
si sincer sunt foarte speriata de povestea cu Bloody Mary.big grin
astept comentarii
va pupic:*

5 răspunsuri:
| cristina a răspuns:

Buna
da eu cred
de exemplu stiu ca nu pare credibil dar jur asa mi s-a intamplat si nu mi-am imaginat

Pai... uite acum cateva saptamani am fost in parc cu surioara si cu niste prietene de-ale ei

ele se jucau in parc iar eu stateam singura pe banca.afara era foarte cald deci nu mai era nimeni prin parc.era in jur de ora 2 cam asa cred. dintr-o data a inceput leaganu sa o ia razna n-am vazut asa ceva in viata mea.se misca singur leaganul. am vrut sa ma duc sa-l opresc dar mi-era frica sa nu mi se intample ceva. si se legana destul de tare si m-am tot uitat la el si dupa vreo 5 min s-a oprit dintr-o data.am ramas socata. nu stiu ce a fost chestia aia.

cred ca merit funda...numai eu stiu ce frica mi-era:d
am avut un sentiment urat oricum de teama si nestirestraight face

| Zambet a răspuns:

Eu nu cred in fenomene, nu cred in nimic paranormal. Si legenda cu Bloody Mary nici atathee hee

| DudăMalefică a răspuns:

Da, eu chiar cred in paranormal.(in povestea lui Buda Mary nu cred pentru ca e doar o mare prostie)

Mi s-au intamplat cateva chestii stranii, dar nu am fost suficient de atenata sau interesata ca sa le studiez.

Cred in paranormal. Ufonauti, fantome, exotism, sincer cred.
Faza cu fantomele veti zice ca sunt nebuna, ca delirez, dar aceste fantome sunt de fapt bioplasme si exista multe poze facute in orasul meu, in Cluj, in padurea Baciu-Hoia care este celebra pentru fenomenele paranormale petrecute in zona.(norocul meu ca stau in cealalta parte a orasului).
Si acum, numai ca sa stiti, nu ca vreau sa va bag tampenii in cap, Vaticanul si Biserica Catolica stie mult mai multe lucruri decat lasa de vazut; ei stiu mai multe si decat savanti americani.

@cristina
Aia a fost o bioplasmawinking

| MsGossier a răspuns:

eu 50% nu stiu chiar ce sa cred nu mi s-a intamplat ceva paranormal si nici nu vreau =*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca crezi, chiar daca nu crezi este bine sa nu ti le doresti sa ti se intimple ...si eu am patit ceva urit. Cind eram mai mic in camera mea unde dormeau se auzeau fel si fel de zgomote din ce in ce mai stranii.Ca de exp se miscau obiectele de pe sifonierul meu, se auzeau pasi apasati prin camera, chiar zgirieturi la usa, iar la un momentdat cind dormeam ''iepureste'' un obiect de plastic de pe sifonier mi-a cazut direc in cap, apoi m-am ridicat si am aprins lumina aproape intr-o fractiune de secunda si nimic, dupa care istovit si disperat de nesomnul a multor saptamini nedormite fiind si singur acasa am strigat; ce vreti de la mine?! apoi dupa ce am adormit chinuit de oboseala intr-un tirziu o voce bizara si cit se poate de reala parca din strafunduri mi-a pronuntat numele